Kursus “Koduõppe alused”

Taas on võimalik osaleda suvisel kursusel koduõppest!

Loe täpsemalt lingil. Registreeru, osalejate arv piiratud:  https://forms.gle/D2TdFtcfgSKhA1kq9

Üritusel on oma FB leht, mida saad jagada https://fb.me/e/1dVoNmHpR

Alates sügisest oled taas oodatud osalema meie veebikursusel, mis toimub septembrist maini kord kuus laupäeviti kell 11-13

TLPK/Põlva Jakobi Kooli koduõppeperedele on veebikursus tasuta (perepäevadega samal ajal), teistel koduõppevanematel või huvitatutel on võimalik soetada ligipääs veebikursuse materjalidele (artiklid, harjutuste töölehed) ja veebiseminaridele osalustasuga 85.-/poolaasta.

Veebiseminaride kuupäevad ja teemad avanevad lingil.

Rega: https://forms.gle/z8kqvxiYjtUJFh3B9

Loe eelmiste kursuste kohta tagasisidet.

Peale perepäeva on võimalik jääda tugigruppi. See on kinnine grupp, mis kohtub kord kuus laupäeviti. Tugigrupis teeme psühhodraama meetodil supervisioone koduõppevanematele. Osalejatele pakume lapsehoiu võimalust.

Info koolitajate kohta:

Kadi Künnapuu: Olen töötanud koolisüsteemis tugispetsialistina (lõpetasin Tartu Ülikooli eripedagoogika osakonna 2004.a.) 2017.a lõin koduõppeosakonna Tartu Luterlikus Peetri Koolis. Meie tiimi ühe koduõppe koordinaatorina nõustan õppekava teemadel lapsevanemaid, kelle lapsed on vanema soovil koduõppel. Samuti korraldame regulaarselt koduõppeperede kohtumisi ja vestlusringe. Minu tütar on koduõppel 5.aastat, poeg lõpetab põhikooli. Ise jätkan õpinguid Tartu Psühhodraama Instituudis

Irja Toots: Olen Tartu Luterliku Peetri Kooli koduõppekoordinaator III kooliastmele, samuti ise koduõppelapsevanem kahele pojale. Varem töötanud koolisüsteemis nüüdisaegse õpikäsituse ja 21. sajandi hariduse koolitaja ja praktikuna.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s