Kursus “Koduõppe alused”

Igal kuul toimub tugigrupp koduõppevanematele psühhodraama meetodil.

Tugigrupi eesmärgiks on koduõppevanema rolli tulemuslikum ja rahuldustpakkuvam täitmine. Lähtun eelkõige osalejate püstitatud teemadest ja kaasatoodud juhtumitest. Psühhodraama meetod on tegevuslik ja põhineb kogemuslikul õpikäsitlusel. Tugigrupp alustab septembris, oktoobris ja novembris saab grupiga liituda ja novembrist alates on grupp protsessi jooksul on muutumatu. Liitumiseks kirjuta kadi@kynnapuu.com

Igal suvel on võimalik osaleda suvisel kursusel koduõppest

Loe möödunud kursusest lingil.

Ürituse FB leht https://fb.me/e/1dVoNmHpR

Uue kursuse infot ja registreeruda saad meilil kadi@kynnapuu.com

Koolitajad:

Kadi Künnapuu: Lõpetasin Tartu Ülikooli eripedagoogika osakonna 2004.a. ja töötasin logopeedina kuni 2017.a lõin koduõppeosakonna Tartu Luterlikus Peetri Koolis. Meie tiimi ühe koduõppe koordinaatorina nõustan õppekava teemadel lapsevanemaid, kelle lapsed on vanema soovil koduõppel. Samuti korraldame regulaarselt koduõppeperede kohtumisi ja vestlusringe. Minu tütar on koduõppel 5.aastat, poeg lõpetab põhikooli. Ise jätkan õpinguid Tartu Psühhodraama Instituudis, koolitamiskogemuse olen saanud koostöös Avatud Meele Instituudiga õpetajakoolitusi tehes.

Irja Toots: Olen Tartu Luterliku Peetri Kooli koduõppekoordinaator III kooliastmele, samuti ise koduõppelapsevanem kahele pojale. Varem töötanud koolisüsteemis nüüdisaegse õpikäsituse ja 21. sajandi hariduse koolitaja ja praktikuna.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s