LUGEMISSEIKLUS – algajale lugejale lugemishuvi ja eduelamuse loomiseks.

125036487_1008506802951000_5821697090225900228_n

  • Lugemisseikluse veebitund. Kasutame lihtsaid ja lapsesõbralikke keskkondi Zoom ja Seesaw. Raskusastet saab kergesti kohandada, seega sobib materjal vanusele 5-8a. Veebitunnil on vajalik vanema juuresolek. SOODUSHIND: 10.- sisaldab 1 videokõne vanema ja lapsega Zoomis ja interaktiivset ülesannet Seesaw keskkonnas. Laps saab vanema toel Seesaw keskkonnas teha ülesandeid omale sobival ajal kuu jooksul. Soovi korral saab juurde tellida videotunde juhendajaga (Kadi Künnapuu).

  • Peagi saab soetada ka paberkandjal LUGEMISSEIKLUSE KOMPLEKT (hind 15.-, hetkel väljamüüdud!)  

Info on Facebook lehel: https://www.facebook.com/lugemisseiklus/

Tee tähtedeni ja lugemiseni on iga lapse puhul erinev. Minu suur soov on teha lugema õppimine lapse jaoks lihtsaks ja samas põnevaks seikluseks. Selleks olen koostanud raamatu ja mängude komplekti “Laps, kes leidis oma nime”. Olen logopeedina lapsi lugema õpetades märganud, et lapse jaoks kõige olulisemad tähed on tema nime tähed ja oma nime õpib ta lugema ja kirjutama kerge vaevaga.
Minu lugemisseikluse komplekti põhjal saab laps mängides, meisterdades, seigeldes muinasjutumaailmas märkamatult lugemise selgeks. Oodatud on nii lapsed, kes juba veidi loevad kui ka need, kes alles tähti soovivad õppida. Lugemisseikluse rühmades on erinevas vanuses lapsed koos, sest sedasi on lastel teineteiselt palju õppida. Kindel on see, et üheskoos saame paremaks nii lugemises, kirjutamises kui suhtlemises.