LUGEMISSEIKLUS – algajale lugejale lugemishuvi ja eduelamuse loomiseks.

125036487_1008506802951000_5821697090225900228_n Minu suur soov on teha lugema õppimine lapse jaoks lihtsaks ja samas põnevaks seikluseks.

Selleks olen koostanud Lugemisseikluse programmi ja töövihikud, mille abil saab laps mängides, meisterdades, seigeldes muinasjutumaailmas märkamatult lugemise selgeks.

Info on Facebook lehel: https://www.facebook.com/lugemisseiklus/

  • Lugemisseiklus on nüüd paberil! Osta LUGEMISSEIKLUSE KOMPLEKT, mis koosneb 2 töövihikust ja pilt-tähestikust (kokku hind 15.-). Töövihikus on 4 lugemisseiklust (kokku 8). Töövihik on A5 suuruses 32 lk ja sisaldab tegevuste ideid mängimiseks, meisterdamiseks ja lihtsustatud lugemistekste, lugemis-ja kirjutamisharjutusi. Pilt-tähestik on lugemisseikluste temaatikaga seotud puslepildid ja tähed, mille kaunistamiseks on lisatud juhised. Tähtedest saab laduda seikluste lõpuks iga laps oma nime.
  • Kui soovid, et su lapsega tegeleksin mina, siis too ta Lugemisseikluse rühmatundi. Registreeru Tartu Minikooli kodulehel, rühmad alustavad jaanuaris ja septembris. Kuutasu 40.-. Oodatud on nii lapsed, kes juba veidi loevad kui ka need, kes alles tähti soovivad õppida. Lugemisseikluse rühmades on erinevas vanuses lapsed koos, sest sedasi on lastel teineteiselt palju õppida. Kindel on see, et üheskoos saame paremaks nii lugemises, kirjutamises kui suhtlemises, rollimängus, meisterdamises.
  • Kui soovid lihtsalt veidi juhendamist, kuidas töövihiku abil mõnusalt lapsega lugemisseigelda, siis anna teada ja teeme ühe või mitu Lugemisseikluse veebitundi Su lapsele. Veebitunnil on vajalik vanema juuresolek. SOODUSHIND: 10.- sisaldab 1 videokõne vanema ja lapsega Zoomis ja interaktiivset ülesannet Seesaw keskkonnas (sarnane töövihiku lugemisseiklusega) Laps saab vanema toel Seesaw keskkonnas teha ülesandeid omale sobival ajal kuu jooksul.

TLPK Põlva Jakobi Kooli koduõppeosakonna 1.klassi koduõppijatele 2022.a sügisel on Lugemisseikluse komplekt osa juhendatud koduõppest. Osaleda saab kas septembrist jaanuarini või veebruarist juunini.

1.osa kaas