Avapauk 2022

Koduõppeosakonnas alustasime oma uue traditsiooniga – 1.sept. avapauk, kus mässime akadeemilist avaaktust ning koduõppe perepäevahõngulist kohtumisrõõmu. Jagan mõned fotod ja julgustan meie kogukonnaga liituma uuel õppeaastal (oktoobrini saame võtta veel vastu paar 3., 4.kl ja paar 8.kl koduõppijat – kirjuta mulle huvi korral).

Tervitasime uusi koduõppijaid, keda oli sel aastal kokku 50! Esimese klassi koduõppijad said kingituse Lugemisseikluse näol.

Jagunesime klassipõhiselt rühmadeks ja iga rühm sai omavahel tutvumiseks ülesande, mille tulemuseks oli rühma tutvustav plakat, mida sai teistele tutvustada ühise tiimina.

Peale esitlusi toimus mitu toredat töötuba koduõppevanemate eestvedamisel ja kandletöötuba muusikaõpetaja Anna Humala juhtimisel.

Uue traditsiooniga avasime ka KÕOK (koduõppeosakonna) ajajoone – võimalus jäädvustada oma tulekuaasta, klass ja nimi ajajoonele. Talletame selle järgmise septembrini, et võtta vastu uusi jäljejätjaid.

Avapaugu lõpetas tossu ja pauguga hull teadlane Herbert. Tema ja meie kõigiga saavad külalised kohtuda 1. oktoobril KODUÕPPE SÜGISPÄEVAL TLPK koolimajas Tartus Küütri tn. Info on MTÜ Koduõppe Ühingu kodulehel koduope.ee.

Head uut aastat!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s